Battle of STUDZIANKI - POLAND 1944

Lasst hier eure RWM Maps von der Community testen !
Antworten
Benutzeravatar
Ito
Schütze
Schütze
Beiträge: 39
Registriert: 29.03.2010, 13:31

Battle of STUDZIANKI - POLAND 1944

Beitrag von Ito »

Hi all.

Multiplayer Map for 2x2 and 4x4 players. Size 256x256. (Map compatybility whitch Mod RWM 6.8 and Mod Ito-4.0a)

Time of battle: 10-VIII-1944

Units:
Team 1 - Deutsch - Panzer Division "Hermann Goring"
Bild

Team 2 - Russia/Poland - 35. Guards Army and 1. Polish Panzer Brigade im. "Tadeusz Kościuszko"
Bild

-----------------------------------------------------------------------
ORGINAL MAP:
Bild


Balanced:
Deutsch:
Panther G - x 2 (Brigade "von Necker")
Pz IV H - x 22
Jpz IV - x 5
Stug III G - x 9 (Group "Daniel")
Marder III - x 7 (Brigade "Krampnitz")
Brumbear - x1
Ju-87D - x2
FW-190 x2

Russia and Poland
JS-2 - x 2
T34/85 mod.44 - x 4
T34/76 mod.43 - x 36
T-70 - x 8
SU-85 - x 6
SU-76 - x 8
JSU-152 x1
IL-2 x7

Sorry for me english language ..... :wink:

Map:

Bild

Willage Studzianki:
Bild

Bild
Landscape:
Bild

Bild

Bild
Willage Sucha Wola:
Bild
Factory Cegielnia:
Bild
....and Studzianki :D
Bild


Information !!!
Maps in progress:
Battle of Westerplatte - POLAND 1939
Festung Kolberg - POLAND 1945
Battle of LENINO - RUSSIA 1943
Operation "Łużycka" - DEUTSCHLAND 1945
Zuletzt geändert von Ito am 01.07.2010, 12:55, insgesamt 10-mal geändert.
Benutzeravatar
mr.WujekDobraRada
Obergefreiter
Obergefreiter
Beiträge: 79
Registriert: 12.03.2008, 14:48
Wohnort: POLSKA

Re: Battle of STUDZIANKI - POLAND 1944

Beitrag von mr.WujekDobraRada »

Dobra mapa, ale balans nie dokońca jest w porządku. 3 is 2 na 2 panthery to troche trudne warunki jak na mp. Wiem że chcesz odać realia historczne ale bym cos pokombinował żeby niemcy mieli szanse w walce z is 2 (moze goliathy). Fajnie że zrobiłeś mape na mp , która w dodatku wygląda bardzo ładnie :). Można ją skąś ściągnąć?
Benutzeravatar
Ito
Schütze
Schütze
Beiträge: 39
Registriert: 29.03.2010, 13:31

Re: Battle of STUDZIANKI - POLAND 1944

Beitrag von Ito »

Mapka będzie dostępna w dwuch wersjach od poniedziałku. Zauważ że niemcy mają 10 Jpz IV, które spokojnie poradzą sobie nawet z JS-2. Na plus dla niemców jest też doświadczenie. Rosjan jest więcej ale mają mniejsze doświadczenie. Nie wypisałem też wszystkich jednostek, a skupiłem się na broni pancernej narazie.

Jak skończysz swoją mapke to dopisz że walczyli tam Polacy i że walki na terenie Polski tak żeby nasi zachodni przyjaciele wiedzieli że polacy walczyli na wszystkich frontach. Moze to zmobilizuje team RWM żeby zrobili polskie wojsko a nie jakiś tam szmaciarzy włochów, czy francuzików :)
Benutzeravatar
mr.WujekDobraRada
Obergefreiter
Obergefreiter
Beiträge: 79
Registriert: 12.03.2008, 14:48
Wohnort: POLSKA

Re: Battle of STUDZIANKI - POLAND 1944

Beitrag von mr.WujekDobraRada »

No nie do końca jest tak z tymi 10 jpz 4. Bo nawet jeśli jest większe doświadczenie itp to ruscy maja kupę innych czołgów które moga zwalczyć jpz4 do tego trzeba doliczyć działa i inny sprzęt przeciwpancerny. Na multi zazwyczja robi się dużą linie czolgów dział i piechoty , mam na myśli skoncentrowane zgrupowanie i to umozliwai is 2( wikęszy zasięg, dobre dzialo) do likwidacji czolgow z daleka (jeśli już tak balnasować to rozrzut jednostek musi byc dobry bo zazwyczja balns polega na tym ze za is 2 dostajesze jp albo ele) przy jednoczesnej ochronie is-ów przez inne czołgi i działa (brak możliwości kontry , do tego dolicz mozliwość naprawy is-a i ilość celnych strzałów jpz4 w celu eliminacji lub unieruchomienia is2). Ale w sumie wszystko zależy od zbalansowania poszczególnych fal posiłków (raz lepiej dla niemców raz dla ruskich było by ciekawie ). Jeśli chodzi o moją mapkę to ja za scrypt nie chcę się zabierać bo nie mam w tym doświadzczenia , jednakże nazwa napeno będzie Wołomin 1944. Wiem komu ją dam do zesryptowainia, ja zrobie polski opis do niej + moze cos jeszcze , powiedz mi jaki rozmiar zdjecia musi byc zeby mozna bylo je tu zamiesciec bo mapak jest zrobiona gdzies w 75-80 %.
Benutzeravatar
Ito
Schütze
Schütze
Beiträge: 39
Registriert: 29.03.2010, 13:31

Re: Battle of STUDZIANKI - POLAND 1944

Beitrag von Ito »

Ja robie to tak. Biore klawisz PrtSC, konwertuje potem plik TAG na jpg i przesylam na http://img697.imageshack.us/, a z tamtąd kopiuje link który oznaczony jest jako dla forum i obrazek sam sie pojawia na forum.
Benutzeravatar
Ito
Schütze
Schütze
Beiträge: 39
Registriert: 29.03.2010, 13:31

Re: Battle of STUDZIANKI - POLAND 1944

Beitrag von Ito »

Final version multiplayer maps 1v1
Dateianhänge
[RWM 6.8] Studzianki 1944 1v1 v6.0.zip
(297.07 KiB) 352-mal heruntergeladen
Benutzeravatar
Ito
Schütze
Schütze
Beiträge: 39
Registriert: 29.03.2010, 13:31

Re: Battle of STUDZIANKI - POLAND 1944

Beitrag von Ito »

Screens of battle:
Bild

Bild

Bild

Bild

Bild

Bild

Bild

Bild

Bild
Benutzeravatar
mr.WujekDobraRada
Obergefreiter
Obergefreiter
Beiträge: 79
Registriert: 12.03.2008, 14:48
Wohnort: POLSKA

Re: Battle of STUDZIANKI - POLAND 1944

Beitrag von mr.WujekDobraRada »

Ito graliśmy ostatnio w twoją mapę i jest ona naprawdę fajna. Bardzo się nam spodobała rozgrywka , ale rażą błędy z posiłkami.
Żeby grać niemcami trzeba wybrać ruskich , a żeby grać ruskami niemców. Jak zdobędziesz zepy niemcami to dostajesz posilki rosyjskie :o a rosjanmi niemieckie. Musisz zmienić w skrypcie że ruscy to ussr a niemcy to germany. Przez to jeszcze samoloty są zmienione. W dodatku niektore posilki podstawowe mimo zmiany (rus na ger) są pomieszane , to znaczy niemcy dostaja rosyjskie posiłki a rosjanie na odwrót. Balans jest bardzo zrównoważony , ale 2 panthery g i brummbaer za 2 IS 2 mod 44 i 4
t 34/85 mod 44 to nie jest ok. Dodał byś niemcą jeszcze 2 panthery albo pare osiemdziesiątek ósemek (z 2 , 3) żeby balans był ok. W sumie mogą być też nashorny i goliathy , zostawiam to do twojej dyspozycji. Mam nadzieję że wypuścisz nową poprawioną wersje Studzianek , bo naprawde ciekawa mapka. military18
Benutzeravatar
Ito
Schütze
Schütze
Beiträge: 39
Registriert: 29.03.2010, 13:31

Re: Battle of STUDZIANKI - POLAND 1944

Beitrag von Ito »

Zeby mapa dzialala poprawnie to gracz ktory zaklada gre musi zagrac niemcami w teamie 2 a drugi gracz rosjanami w teamie 1. Jak tak ustawicie to wszystko bedzie ok. Co do balansu to nic nie bede zmienial bo te 2 pantery spokojnie daja sobie rade nawet z tymi stalinami.

Z ciekawostek to jak bedziecie grac, to pod balonami ale w wioskach sa strefy ( w sumie jest 5 stref) trzeba tam wjechac przynajmniej 2 jednostakami i za to sa dodatkowe posilki (skromne, ale sa). Najfajniejsze posilki za strefy to dla ruskich jest SU-100, a dla niemcow nashorn. Posilki sa rozciagniete na ok 4 godziny rozgrywki, ale glowne i najliczniejsze przychodza do 1,5 h rozgrywki.

Dodam jeszcze ze najnowsza wersja to 6.0 i jest do pobrania w tym watku.

Zeby uzyskac max. przyjemnosc z rozgrywki, powinno sie grac agresywnie zarowno niemcami czy rosjanami, bo jednostek jest dosc sporo. Raz gralem na tej mapie z kims tam, to gosciu grajac rosjanami nie robil absolutnie nic. Poprostu stal i drapal sie po jajach :) , a w tej mapie zarowno niemcom jak i rosjanom powinno zalezec na wyparciu przeciwnika (tak jak to bylo w tej bitwie naprawde)
Antworten

Zurück zu „Map-Testbereich / Map-Test-Area (RWM Maps)“